Květen 2018

STARRIDER ZDARMA?

4. května 2018 v 14:48 | Doris Westfall
Ahoj, máme tady speciální akci ! (nevím, zda se tomu dá říkat akce) Pokud jste si ještě nikdy v minulosti nezakoupili Star ridera, tak ho můžete získat zadarmo + 300 star coins! Tahle nabídka končí 7 května, tedy v pondělí ve 14:00 hodin.

Jojo stratí obojek pro pejska

2. května 2018 v 14:38 | Doris Westfall
Když půjdete k postavičce stojící u klubu, ta má pro vás nový quest! Jojo Siwa stratila obojek pro pejska a my jí ho máme šanci najít. Jako odměnu dostanete zlatý milkshake. Obojek by se měl nacházet někde náhodně okolo fp (Fort Pinta). A vím kde se nachází. Mapa vám napoví, ale jestli jste líní jako já, tak vám to mohu říct. Nachází se někde na fp pláži. Ten milkshake je vlastně mazlíček.

Nová animace koně!

2. května 2018 v 14:33 | Doris Westfall
Máme tu novou animaci koníka! Mě tam ta animace dost chyběla. Když pojedete s koníkem někam na trávu, tak bude žrát. Bude se pást, lépe řečeno. Je to taková jedna z menších aktualizacích ale dost se mi líbí.

Jokšírský teriér!

2. května 2018 v 14:30 | Doris Westfall

Jokšírský teriér!

Novinka! Star Stable team přidal nové zvířátka do hry! Jsou to roztomilí pejsci rasy jokšírský teriér. Nachází se ve fp (Fort Pinta) v pet shopu. Jsou tři barvy: Bílý, šedý a hnědý. Jokšírský teriér nahrazuje staré dobré pejsky. Mě to ani nevadí, jak vy? Máte jiný názor?

Opožděné April Fools

1. května 2018 v 12:41 | Doris Westfall

Opožděné April Fools

Asi jste se lekli, když jste dnes ráno zapnuli Star Stable. Objevila se cedulka a když jste jí dali pryč, tak se vám zničehonič zvěčila hlava. Já taky, A pak jsem došla na to, že to jsou opožděné April Fools. Jestli se vám nelíbí velká hlava, tak máte na levé straně nové tlačítko, na které když kliknete, hlava se vám zmenší do normálních rozměrů. Pozor!! April Fools jsou pouze dnes, 1.5. 2018, takže jestli si to chcete vyskoušet, máte pouze jednu šanci a to dnes! Ostatní hráče s velkou hlavou neuvidíte, ani oni vás i kdyby jste to chtěli.

Nový Photo-Mode

1. května 2018 v 12:13 | Doris Westfall

Photo-Mode

Ahoj hráči Star Stable online! Nyní můj první článek!
Opožděně vám chci ukázat nový update na Star Stable Online!
Je to celkem užitečný photo mode.
Fotit můžete, když zmáčknete klávesu O . Na tu chvíli, dokud nedáte esc nebo křížek, se jako kdyby zastaví čas, že? Boží!
Hodně lidí se ptá, kde se ty fotky uloží, že to nemohou v počítači najít. Řeknu vám jak tu složku otevřít. Stačí zmáčknout klávesu O a potom vedle toho velkého foťáku máte ikonku, na kterou když kliknete, tak se vám ta složka otevře.